start  kontakt                 24 Października 2014 Piątek   Imieniny obchodzą: Filip, Marcin, Rafał
Dane teleadresowe
Przyjęcia interesantów
Godziny urzędowania
Jak załatwić sprawę
Przetargi i ogłoszenia
Aktualności
Sprawozdania
Odwiedziło nas 2319010 osób
Gala Sportu
środa, 25 lutego 2009
Image   

Za nami kolejna szósta już Gala Sportu - wielkie wydarzenie i emocje sięgające zenitu. Honorowym gościem tego ważnego dla naszych sportowców i sympatyków sportu wydarzenia był mistrz olimpijski Leszek Blanik.

SPONSOR SPORTU BARLINEK 2008
- GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY W BARLINKU
- ART. SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE LECH ZDUNOWSKI
- GRUPA „CARLSBERG” POLSKA
- "BIMEX” – TERESA i JERZY BITEL
- NAUKA JAZDY “ROMAN” ROMUALD NOWOSIELECKI
- PZU ŻYCIE S.A.
- PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W BARLINKU
- STADNINA KONI PŁONNO ANDŻELIKA SMOLIS-SIWEK & ROMAN SIWEK

MEDIA ROKU 2008
- „GAZETA LUBUSKA”
- „PULS BARLINKA”

Wyniki plebiscytu na najpopularniejszego sportowca roku 2008 w drodze głosowania przez czytelników patronów medialnych:
1.Bernard Gubała, kolarstwo - 778 głosów
2.Paulina Furmańska, lekkoatletyka - 162 głosy
3.Bartosz Kubiak, piłka nożna - 69 głosów
4.Szymon Suszek, biegi na orientację - 46 głosów
5.Dariusz Suterski, piłka nożna - 37 głosów

Wyniki wyboru najlepszego trenera 2008 roku przez kapitułę:
1.Jacek Świercz, piłka nożna - 33pkt.
2.Krzysztof Woźniak, sporty walki - 24pkt.
3.Adam Dobaczewski, lekkoatletyka - 19pkt.

Wyniki wyboru najlepszego sportowca 2008 roku przez kapitułę:
1.Jakub Trząsalski, lekkoatletyka  - 153pkt.
2.Kamil Wróblewski, lekkoatletyka - 134pkt.
3.Paulina Furmańska, lekkoatletyka - 100pkt.
4.Julia Michałowska, lekkoatletyka - 92pkt.
5.Kacper Stukonis, piłka nożna - 75pkt.
6.Piotr Mucha, lekkoatletyka - 68pkt.
7.Andrzej Jaroszonek, kolarstwo - 63pkt.
8.Bartosz Kubiak, piłka nożna - 57pkt.
9.Bernard Gubała, kolarstwo - 51pkt.
10.Szymon Suszek, biegi na orientację - 50pkt.

NAGRODY SPECJALNE
• LESZEK WIECZOREK
• ANDRZEJ BINKOWSKI
• KOMISARIAT POLICJI W BARLINKU
• KRZYŚKO MACIEJ
• SIELSKI ARTUR
• WOLSKI KRZYSZTOF
• ESTO – EDWARD SKAŁECKI
• TEODOR BARBARA KALIWOSZKA

IMPREZA ROKU
MISTRZOSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA

DRUŻYNA ROKU
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Chłopców w ramach II Ogólnopolskiej Licealiady
ZSP NR1 W BARLINKU

SUPER NAGRODY SPECJALNE
- STADNINA KONI PŁONNO ANDŻELIKA SMOLIS & ROMAN SIWEK

SUPER TRENER
Wojciech Szymaniak

  fotogaleria